Ahmet Çalışır’ın Web Sayfası Açıldı..

ahmetcalisircomSponsorluğu Mutriban.COM tarafından yapılan www.ahmetcalisir.com ziyaretçilere açılmıştır.

Kıymetli san’atkârımız ve değerli büyüğümüz Bestekâr Hâfız Ahmet Çalışır tarafından kültürümüze hizmet amaçlı ve dünyanın istifâde ettiği projeler ve çalışmaların yer aldığı sitede; bestekârımızın mûsikî üzerine yazıları, yayınlanmış olan albümleri, besteleri ve notaları, tarafından yönetmenliğini üstlendiği projeler, kasîde ve aşr-ı şerîf kayıtları yer almaktadır. Bütün kayıtları bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi online olarak da dinleme imkânı mevcuttur.

Sayın bestekârımız Ahmet Çalışır‘a Allah’tan çalışmalarına tevfik ve bereket; ecrini Cemâlullâh ile müşerref, Habîbi ile mücâvir ve kullarına tesirât çün niyâz eder, bu değerli çalışmaların muhatabı olan âşıkâna ulaşmasını temenni ederiz.

www.ahmetcalisir.com

Yorumlar
  1. irfan sepin dedi ki:

    SİZİİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.YÜCE MEVLAMIZ IN SİZE NASİP ETTİĞİ BU YÜCE SES KARŞISINDAİLK DİNLEDİĞİM ANDAN İTİBAREN HAYRANLIK VE HAYRETİMİ İFADE EDECEK KELİME BULAMADIM . BULAMIYORUMDA…SON BİRYILDIR SEMAZEN RADYO VE MUTRİBAN DAN KAYDEDEBİLDİĞİM ESERLERİNİZLE GÜNLERİMİ DOLU DOLU YAŞIYORUM. MESNEVİ Yİ OKURKEN ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI HAZRETLERİNİ VE DİĞERLERİNİ OKURKEN HEPSİZİN ESERLERİNİZİ DİNLİYORUM. BUSATIRLARIDA YAZARKEN YENİAÇILAN SİTENİZDEKİ KASİDLERİNİZİ DİNLİYORUM YANİ ŞU ANDA….AMAN YARABBİ…. YEMİN EDERİM DUYGULARIMI ANLATMAKTA ACİZ KALIYORUM. RABBİM SİZE HAYIRLI SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN…YÜREĞİNİZE SEİNİZE SAĞLIK….. BENDE 20 YIL MÜZİKLE UĞRAŞTIM BÖYLE İLAHİ BİR SES DİNLEMEDİM.ALLAHIMIZ SİZİ BİZ SEVENLERİNE BAĞIŞLASIN….ALLAH KISMET EDERSE ENKISA ZAMANDA SİZİ ZYARET ETMEK ÜZERE KONYAYA GELMEK İSTİYORUM.. KABUL EDERSİNİZ İNŞALLAH HOŞÇAKALIN, ALLAHIMIZAEMANET OLUN,SEVGİ SAYGI VE MUHABBETLE…. İNŞ. MÜH. İRFAN SEPİN